EDWIN LINDHOLM HOUGE. OLJA på duk, Sign, "Kvarn på öland".

202944. EDWIN LINDHOLM HOUGE. OLJA på duk, Sign, "Kvarn på öland".

48 * 37 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 * 37 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 776