BLOMHÅLLARE 2 st med fat, keramik, tidigt 1900-tal.

202891. BLOMHÅLLARE 2 st med fat, keramik, tidigt 1900-tal.

Fat stämplade R H Co inom oval samt toppad med krona.
Höjd på blomhållare ca 15 - 19 cm.
Diameter på fat ca 20 cm.

Slitage. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på fat ca 20 cm.

Slitage. Krackelyrer.

Antal besök: 953