VITRINSKÅP, Rokokostil,1900-tal.

202889. VITRINSKÅP, Rokokostil,1900-tal.

Fanerad i olika träslag. mässingsbeslag. Välvt glas. Intarsiadekor på lådorna. Längd 82, bredd 37, höjd 154 cm.

Slitage, smärre repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 880