HANS ARNOLD. Likbilen. Litografiskt tryck. Signerad Arnold.

202885. HANS ARNOLD. Likbilen. Litografiskt tryck. Signerad Arnold.

26x38 cm.

Något gulnad.

Hans Arnold (1925–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

26x38 cm.

Något gulnad.

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besök: 1 928