YTTERFODER, ASKFAT, BURK, keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

202870. YTTERFODER, ASKFAT, BURK, keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Varav två Argenta, Burkens höjd 5,5, ytterfodrets höjd 16, askfatets längd 21,5 cm.

Slitage, avlagringar, företagsmärkningar, gravyr, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806