PORSLIN, 4 delar, Kina, 18-1900-tal.

202730. PORSLIN, 4 delar, Kina, 18-1900-tal.

Diameter 8-11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 8-11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 587