BORDSLAMPOR, 1 par,glas, Leek Kristall, 1900-talets andra hälft.

202727. BORDSLAMPOR, 1 par,glas, Leek Kristall, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta.
Höjd 25 cm.

Repor på undersida, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta.
Höjd 25 cm.

Antal besök: 3 090