SOFFA, IKEA, 1970/80-tal.

SOFFA, IKEA, 1970/80-tal.
2027148. SOFFA, IKEA, 1970/80-tal.

Furu. Tvåsits. Lösa stoppade dynor samt gavelsidor klädda i beigevitt bomullstyg. Längd 129, djup 76, sitthöjd 36 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 378