MODELLBILAR. BUDGIE, LION CAR och CORGI. 4 stycken med 2 originalkartonger.

202671. MODELLBILAR. BUDGIE, LION CAR och CORGI. 4 stycken med 2 originalkartonger.

Skala 1:43.

Corgi MORRIS med lackskador. Lion car DKW med lackskador. Corgi CONSUL med smärre slitage. Budgie ROLLS-ROYCE ny i kartong.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1:43.

Antal besök: 969