FIGURINER, lergods, 3 stycken, T'ang-stil. Kina.

202652. FIGURINER, lergods, 3 stycken, T'ang-stil. Kina.

Fat lady. Höjd 30-40cm.

Mindre tillverkningsdefekter. Krackelering av glasyr. Nagg samt spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat lady. Höjd 30-40cm.

Antal besök: 1 133