KONSOLBORD, med stenskiva, rokoko, 1700-tal.

202643. KONSOLBORD, med stenskiva, rokoko, 1700-tal.

Längd 60, bredd 36, höjd 80 cm.

Slitage, smärre dekorskador, renoverad och kompletterad, senare skiva och bronsering. Skiva med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 629