SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Lapponia, Finland.

20251. SMYCKEN, 4 delar, silver, bland annat Lapponia, Finland.

Halsband, Lapponia, Finland, längd 46 cm.
Örhängen 1 par, BELI, total höjd ca 7 cm.
Örhängen 1 par, Stigbert, höjd ca 2,5 cm.
Kedja, stämplad 830, längd 68 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 280