Halsband, Lapponia, Finland, längd 46 cm.
Örhängen 1 par, BELI, total höjd ca 7 cm.
Örhängen 1 par, Stigbert, höjd ca 2,5 cm.
Kedja, stämplad 830, längd 68 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.