MECCANO bygglådor 1, 1A och 2A originalkartong, Motor No 1. Instruktioner.

20250. MECCANO bygglådor 1, 1A och 2A originalkartong, Motor No 1. Instruktioner.

Motor 4V.

Ingen kontroll av fullständighet. Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motor 4V.

Antal besök: 2 083