PARTI KAMEROR, bla Rolleicord.

20249. PARTI KAMEROR, bla Rolleicord.

Bestående av bla Minolta SRT 101, Rolleicord och Yashica Lynx-1000.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 755