SCHATULL MED LIKÖRSERVIS, 1800-talets andra hälft, svartmålat med inläggningar.

202352. SCHATULL MED LIKÖRSERVIS, 1800-talets andra hälft, svartmålat med inläggningar.

4 karaffer samt 14 glas, längd 32, bredd 25, höjd 26 cm.

Slitage, bottenspricka samt 2 glas saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 024