TE SERVIS," Sommerfugl " Bing & Gröndal.

20234. TE SERVIS," Sommerfugl " Bing & Gröndal.

Stämplar 1915-1947.
7 st koppar.
12 st tefat.
6 st assietter.
Gräddkanna.
Tekannan är skadad men medföljer.

Bruksslitage, tekannan är skadad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplar 1915-1947.
7 st koppar.
12 st tefat.
6 st assietter.
Gräddkanna.

Antal besök: 13 237