20234. TE SERVIS," Sommerfugl " Bing & Gröndal.

Stämplar 1915-1947.
7 st koppar.
12 st tefat.
6 st assietter.
Gräddkanna.
Tekannan är skadad men medföljer.

Bruksslitage, tekannan är skadad.

Stämplar 1915-1947.
7 st koppar.
12 st tefat.
6 st assietter.
Gräddkanna.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionsverket Engelholm
Föremålsnr
20234

Om auktionshuset

Namn
Auktionsverket Engelholm
Momsnr
SE556857280301
Org.nr
556857-2803
Telefon
0431-10606
Hemsida
aveng.se
Adress

Heimdallgatan 42
262 71 Ängelholm
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 6 461