Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
TOR BJURSTRÖM (1888-1966). Landskap med träd, olja på duk, signerad TB.
202337. TOR BJURSTRÖM (1888-1966). Landskap med träd, olja på duk, signerad TB.
50 x 60 cm.
Något fläckig.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Något fläckig.
Göteborgs Auktionsverk
1 383