RYAMATTA, 1960-tal, 305 x120 cm.

20227. RYAMATTA, 1960-tal, 305 x120 cm.

Handknuten, enligt uppgift inköpt i Båstad mitten på 60-talet.
Längd 305, bredd 120 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 305, bredd 120 cm.

Antal besök: 1 199