EVA LANGAAS. "Blåfjell". Litografi, signerad, numrerad 49/120.

202253. EVA LANGAAS. "Blåfjell". Litografi, signerad, numrerad 49/120.

Ca. 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 25x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 314