ANSGARIUS BÖRJESSON. "Killehusen" Olja på duk, signerad och daterad -54.

202231. ANSGARIUS BÖRJESSON. "Killehusen" Olja på duk, signerad och daterad -54.

37 x 49 cm.

Smärre fläckar.

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 49 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 2 939