FIOL,etikettmärkt Hofman-Strad, med stråkar, och väska, 1900-tal.

202205. FIOL,etikettmärkt Hofman-Strad, med stråkar, och väska, 1900-tal.

Väskan märkt Jaeger, fiolens längd 59 cm.

Slitage, väska med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, väska med skador.

Antal besök: 1 470