SNURRFÅTÖLJ med FOTPALL, "Model 802", Werner Langenfeld, ESA Møbelværk, Danmark, 1900-talets andra hälft.

202082. SNURRFÅTÖLJ med FOTPALL, "Model 802", Werner Langenfeld, ESA Møbelværk, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Skinn, kromad benställning.

Bruksslitage. Reva på tyget på pallen. Slitage på dyna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinn, kromad benställning.

Antal besök: 3 013