Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN. Surrealistisk komposition. Färglitografi. Signerad Sonnenstern och dat 1965.
20207. FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN. Surrealistisk komposition. Färglitografi. Signerad Sonnenstern och dat 1965.
48,5 x 71 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
48,5 x 71 cm.
Garpenhus Auktioner
1 210