SCHACKSPEL, Kina, 1900-talets början.

202021. SCHACKSPEL, Kina, 1900-talets början.

Lackarbete. 50x50.

Bruksslitage. Lackbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lackarbete. 50x50.

Bruksslitage. Lackbortfall.

Antal besök: 1 218