PARTI KERAMIKFÖREMÅL, 8 delar, Uppsala-Ekeby och Ekeby.

201994. PARTI KERAMIKFÖREMÅL, 8 delar, Uppsala-Ekeby och Ekeby.

Keramikföremål av bland annat Mari Simmulson och Ingrid Atterberg.

Bruksslitage.
Små nagg i brun-vit randig skål av Mari Simmulson.
Mycket litet nagg blå-brun-vit skål av Mari Simmulson.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 785