LOUIS MOE. "Amor triumfans", etsning, sign.

201955. LOUIS MOE. "Amor triumfans", etsning, sign.

Bladyta 31x37.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladyta 31x37.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 042