KONSTBÖCKER, 3 st med etsningar och litografier.

201910. KONSTBÖCKER, 3 st med etsningar och litografier.

"Hyltebruk i våra hjärtan", Jussi Taipaleenmäki, med signerad och numrerad litografi.
"Peter Dahl Arbeten 1985-87", 2 osignerade litogarfier.
"Dialog", Ulf och Birgitta Trotzig, signerad etsning samt dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200