"Hyltebruk i våra hjärtan", Jussi Taipaleenmäki, med signerad och numrerad litografi.
"Peter Dahl Arbeten 1985-87", 2 osignerade litogarfier.
"Dialog", Ulf och Birgitta Trotzig, signerad etsning samt dedikation.