BORDSARMATUR i teak. 1900-talet.

201854. BORDSARMATUR i teak. 1900-talet.

Lampfot i svarvat massivt trä
Höjd till lampfäste 45 cm
Lampskärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampfot i svarvat massivt trä
Höjd till lampfäste 45 cm
Lampskärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 618