PARTI DIVERSE, bland annat tennstop och ljusstakar. 1800/1900-tal.

20182. PARTI DIVERSE, bland annat tennstop och ljusstakar. 1800/1900-tal.

Bestående av bland annat:
Ljusstakar i malm, höjd 28 cm.
Bricka i trä, jugendstil, längd 38 cm.
Skrin, längd 34 cm.¨
Press i järn, längd 14 cm.

Slitage, Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
Skrin, längd 34 cm.¨
Press i järn, längd 14 cm.

Slitage, Skador.

Antal besök: 870