11 kaffeskedar, otydliga stämplar, längd 11 cm.
Kniv, C.G. Hallberg, 1895, längd 17,5.
Sked, CJK, 1888?, längd 15.
Slev, Danmark, längd 23.
2 kaktänger, en stämplad JLH 1947, längd 14 - 21.
Skål på fot, höjd 8 cm.
Sked, Ryssland.
Sked, Gorham Sterling.
Slitage. Gravyrer.
Sked, CJK, 1888?, längd 15.
Slev, Danmark, längd 23.
Skål på fot, höjd 8 cm.
Sked, Ryssland.
Sked, Gorham Sterling.
Slitage. Gravyrer.