AUGUST HAGBORG. Motiv med eka på strand. Olja på duk. Signerad A. Hagborg.

201798. AUGUST HAGBORG. Motiv med eka på strand. Olja på duk. Signerad A. Hagborg.

62 x 42 cm.

August Hagborg (1852–1921)

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 42 cm.

August Hagborg (1852–1921)

Antal besök: 3 404