EBBA CARSTENSEN. Skogsbild, olja på duk, signerad.

201762. EBBA CARSTENSEN. Skogsbild, olja på duk, signerad.

75 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 92 cm.

Antal besök: 1 325