201759. MATGRUPP, 3 st Fåtöljer, samt bord, Design Bröderna Johanson, Markaryd 1960-tal.
3 st Snurrfåtöljer i brun galon klädsel. Pelarfot i lättmetall
Bord, skiva i ljus trä samt pelarfot i lättmetall. D 109 H 70
Delar etikettmärkta.
Ålders och bruksslitage. En fåtölj med lös fot.