PARTI GLAS, 41 delar, bland annat Calypso, Vicke Lindstrand, Kosta.

20174. PARTI GLAS, 41 delar, bland annat Calypso, Vicke Lindstrand, Kosta.

6 vin, blå glasmassa, höjd 19 cm.
5 vin, höjd 15 cm.
8 starkvin, Châteaumodell, höjd 15 cm.
11 grogg, höjd 15 cm, 10 likör höjd 6 cm, Calypso, Vicke Lindstrand, Kosta.
Lockskål på fot, blålila glasmassa, total höjd ca 22 cm.

Lockskål med nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 vin, höjd 15 cm.

Lockskål med nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 358