BORDSUR. Keramik. Lyster glasyr. Dekor av fåglar. Holland. 1900-talets mitt.

201724. BORDSUR. Keramik. Lyster glasyr. Dekor av fåglar. Holland. 1900-talets mitt.

Märkt Holland. Ur märkt made in Germany.
Höjd 18,5 cm.
Längd 20 cm.

Ur ej funktionstestat.
Nagg på näbb samt fotring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.
Längd 20 cm.

Ur ej funktionstestat.
Nagg på näbb samt fotring.

Antal besök: 890