SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.

SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.
201721. SKRIV/LÄSBORD, 1900-tal.

Justerbart, höjd 79 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Justerbart, höjd 79 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 690