BENGT AMUNDIN. SKULPTUR, " Kosmiskt Rum" signerad, daterad.

20170. BENGT AMUNDIN. SKULPTUR, " Kosmiskt Rum" signerad, daterad.

Bronserad gjutjärn, märkt B A -55.
Originalet är gjort till H- 55 Helsingborg.

Höjd 18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Antal besök: 4 453