J.M NATTIER, efter rubens, kopparstick, 1800-tal.

201692. J.M NATTIER, efter rubens, kopparstick, 1800-tal.

Bildyta 78 x 45.

Ej examinerad ur ram. Vikt, gulnat blad. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 78 x 45.

Antal besök: 790