MINIATYRUR, porslin, så kallad Zappler, Frankrike, 1800-talets slut.

201653. MINIATYRUR, porslin, så kallad Zappler, Frankrike, 1800-talets slut.

Glaskupa och träsockel. Höjd exklusive sockel ca. 12,5 cm.

Slitage, visare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, visare saknas.

Antal besök: 852