DEKORATIONSVÄRD, 2 st, orientaliska modeller, 1900-tal.

201642. DEKORATIONSVÄRD, 2 st, orientaliska modeller, 1900-tal.

Svärd med steninläggningar. Längd 57 cm
Svärd, japansk modell. Längd 69 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 556