ANDERS FOGELIN. 5 st. Olika tekniker, 4 signerade.
201638. ANDERS FOGELIN. 5 st. Olika tekniker, 4 signerade.
Mapp, "2 år i Barcelona", 2 litografier, signerade och numrerade 39/50, akvarell fastsatt på framsida, fotografier.
Litografi, tillskriven, osignerad.
Litografi, numrerad 39/50.
Ca. 21x24-64x51 cm.
Litografi, numrerad 39/50.
Ca. 21x24-64x51 cm.