BESTICKSERVIS, "Mary Chilton", 86 delar, silver, Towle Sterling. Vikt ca 3210g.

201631. BESTICKSERVIS, "Mary Chilton", 86 delar, silver, Towle Sterling. Vikt ca 3210g.

6 Dessertskedar, 12cm
12 Skedar, 15cm
1 Olivsked, 16cm
1 Såsslev, 15cm
2 Uppläggningsskedar, 17cm
2 Uppläggningsskedar, 15cm
6 Raka knivar, 25cm
6 Knivar, 25cm
12 Smörknivar, 15cm
12 Gafflar, 19cm
12 Gafflar, 16cm
12 Gafflar, 15cm
1 Tårtspade, 23cm
1 Uppsättnings köttbestick.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 Dessertskedar, 12cm
12 Skedar, 15cm
1 Olivsked, 16cm
1 Såsslev, 15cm
2 Uppläggningsskedar, 17cm
2 Uppläggningsskedar, 15cm
6 Raka knivar, 25cm
6 Knivar, 25cm
12 Smörknivar, 15cm
12 Gafflar, 19cm
12 Gafflar, 16cm
12 Gafflar, 15cm
1 Tårtspade, 23cm
1 Uppsättnings köttbestick.

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 1 041