BESTICKSERVIS, 86 delar, silver, Wallace Silversmiths, Vikt ca 2866g.

201629. BESTICKSERVIS, 86 delar, silver, Wallace Silversmiths, Vikt ca 2866g.

8 Gafflar, 20cm
2 Gafflar, 19cm
12 Gafflar, 16cm
12 Olivgafflar, 14cm
12 Kaffeskedar
12 Skedar, 15cm
1 Olivsked, 15cm
1 Sked, 15cm
8 Knivar, 24cm
12 Smörknivar, 14cm
1 Uppsättning köttbestick
1 Fiskkniv, 17cm
2 Såsslevar, 13 + 15cm
2 Tårtspadar 16 + 20cm.

Bruksslitage. Fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 Gafflar, 20cm
2 Gafflar, 19cm
12 Gafflar, 16cm
12 Olivgafflar, 14cm
12 Kaffeskedar
12 Skedar, 15cm
1 Olivsked, 15cm
1 Sked, 15cm
8 Knivar, 24cm
12 Smörknivar, 14cm
1 Uppsättning köttbestick
1 Fiskkniv, 17cm
2 Såsslevar, 13 + 15cm
2 Tårtspadar 16 + 20cm.

Bruksslitage. Fåtal repor.

Antal besök: 839