VÄGGPENDYL, samt lampetter, rokokostil, Westerstrand Törneboda, 1900-tal.

201600. VÄGGPENDYL, samt lampetter, rokokostil, Westerstrand Törneboda, 1900-tal.

Väggpendylens höjd 60 cm, Westerstrand
Lampetternas höjd 35 cm.

Slitage, skador, bortfall av förgyllning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetternas höjd 35 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 013