SKÅP, med jalusidörrar, 1900-tal.

20149. SKÅP, med jalusidörrar, 1900-tal.

Ek.
Hyllor och dokumentfack.
Längd 110, bredd 40, höjd 100 cm.
Nyckel finns.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.
Hyllor och dokumentfack.
Nyckel finns.

Slitage.

Antal besök: 4 202