KRUS i keramik. Blå/vitt. 10 L. Göteborg.

201470. KRUS i keramik. Blå/vitt. 10 L. Göteborg.

Vitglaserat gods med genombrutna hänklar och blå dekor i form av blommor, blad
Höjd 28 cm
Stämplat Göteborg 10, G, 6.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm
Stämplat Göteborg 10, G, 6.

Bruksskick.

Antal besök: 7 534