BLOMBORD, trä och rotting. 1900-talets slut.

20147. BLOMBORD, trä och rotting. 1900-talets slut.

Löstagbar brickbotten.
Längd 90, bredd 34 (brickans bredd 23), höjd 65 cm.

Slitage, repor, färgrest. Brickbotten rostig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Löstagbar brickbotten.

Antal besök: 1 864