MODELLTÅG MÄRKLIN lok RV12890, BING passagerarvagn med inredning samt godsvagn.

201463. MODELLTÅG MÄRKLIN lok RV12890, BING passagerarvagn med inredning samt godsvagn.

Skala 0.

Slitage och smärre skador. Ett hjul löst på loket som fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 0.

Antal besök: 1 093