PAUL RÖNNE. Olja på duk. Interiör med byrå. Signerad Paul Rönne.

201456. PAUL RÖNNE. Olja på duk. Interiör med byrå. Signerad Paul Rönne.

44x34 cm.

Krackelerad.

Paul Rönne (1884–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

44x34 cm.

Krackelerad.

Paul Rönne (1884–1964)

Antal besök: 4 609