ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografi, signerad och numrerad 49/80.

201431. ÖRJAN WIKSTRÖM. Litografi, signerad och numrerad 49/80.

Ca. 63x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Örjan Wikström (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 63x47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Örjan Wikström (Född 1948)

Antal besök: 3 225